1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cacko1
Последна активност:
10 Април 2020 во 01:23
Зачленет:
18 Март 2015
Мислења:
338
Допаѓања:
419
Поени од трофеи:
215
Пол:
Машко
Роденден:
9 Јуни 1984 (Возраст: 35)

Сподели

cacko1

Gaining Experience, Машко, 35

cacko1 последен пат беше виден (како):
10 Април 2020 во 01:23