1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by xaser

 1. xaser
 2. xaser
  Dali e slobodna 8gb genesis i cena Sent from my SM-A530F using Tapatalk
  Мислење од: xaser, 9 oктомври 2018 Во форумот: Продавам
 3. xaser
  Wd 500 1000 den Sent from my SM-A530F using Tapatalk
  Мислење од: xaser, 11 Септември 2018 Во форумот: Купувам
 4. xaser
  Испрати

  Iphone 6 16GB

  Kluc Sent from my SM-A530F using Tapatalk
  Мислење од: xaser, 31 Август 2018 Во форумот: Продавам
 5. xaser