1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
we3fan
Последна активност:
17 Јануари 2019 at 08:56
Зачленет:
30 Јуни 2016
Мислења:
3
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
10
Роденден:
3 Март 1980 (Возраст: 38)

Сподели

we3fan

Intern, 38

we3fan последен пат беше виден (како):
17 Јануари 2019 at 08:56