1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goKi90
Последна активност:
15 Јуни 2020
Зачленет:
9 Април 2011
Мислења:
37
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
60

Сподели

goKi90

Intern

goKi90 последен пат беше виден (како):
15 Јуни 2020