1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
VENOM
Последна активност:
14 Август 2019
Зачленет:
25 oктомври 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
11 Април 1986 (Возраст: 33)

Сподели

VENOM

Intern, Машко, 33

VENOM последен пат беше виден (како):
14 Август 2019