• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

PrinsGraphic

Litlle more passion on Frond-End Development
Роденден
10 април 2000 (Возраст: 21)
Локација
Прилеп
Пол
Машки

Трофеи

 1. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 4. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно