• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Popart

Роденден
22 јули 1983 (Возраст: 38)
Веб-страница
https://www.popwebdesign.net/
Пол
Машки

Контакт

Твитер
popartns
На врв Дно