1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од omegaRED

 1. 50
  Доделено: 11 Септември 2016

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 2. 200
  Доделено: 24 Јули 2016

  Sensei

  Постирај 2000 мислења.

 3. 1000
  Доделено: 3 Март 2016

  Ѕвезда

  2000 Допаднати мислења

 4. 15
  Доделено: 19 ноември 2015

  Проверен Огласувач

  Ви честимаме, Вие сте наградени со трофеј Проверен Огласувач.

 5. 137
  Доделено: 25 Септември 2014

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4

 6. 100
  Доделено: 13 Мај 2014

  Зависник

  Постирај 1000 мислења.

 7. 50
  Доделено: 17 oктомври 2013

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.

 8. 40
  Доделено: 2 Септември 2013

  Допаднати 200 мислења

  Твоите мислења се допаднати 200 пати.

 9. 25
  Доделено: 13 Август 2013

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 10. 10
  Доделено: 3 Јуни 2013

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 11. 30
  Доделено: 2 Јуни 2013

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 12. 20
  Доделено: 29 Април 2013

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 13. 10
  Доделено: 25 Април 2013

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 14. 10
  Доделено: 7 Февруари 2013

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 15. 5
  Доделено: 31 Декември 2012

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 16. 5
  Доделено: 25 Декември 2012

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот