1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Ilija Milcinoski

 1. Ilija Milcinoski
 2. Ilija Milcinoski
  Испрати

  Вежби со SQL

  [MEDIA] View: https://youtu.be/sHQhc5Jz6SQ
  Мислење од: Ilija Milcinoski, 24 Февруари 2020 Во форумот: Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S
 3. Ilija Milcinoski
  Истото ми се случи некој bug е
  Мислење од: Ilija Milcinoski, 24 Февруари 2020 Во форумот: Microsoft Windows
 4. Ilija Milcinoski
 5. Ilija Milcinoski
 6. Ilija Milcinoski
 7. Ilija Milcinoski
  Мислење од: Ilija Milcinoski, 21 ноември 2019 Во форумот: Интернет Маркетинг
 8. Ilija Milcinoski
 9. Ilija Milcinoski
 10. Ilija Milcinoski
 11. Ilija Milcinoski
 12. Ilija Milcinoski
 13. Ilija Milcinoski
  Build 14257
  Мислење од: Ilija Milcinoski, 12 Февруари 2016 Во форумот: Microsoft Windows
 14. Ilija Milcinoski
 15. Ilija Milcinoski