1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by causevd

 1. causevd
 2. causevd
  Како се извади сеа како политичар
  Мислење од: causevd, 12 Јули 2019 во 00:21 Во форумот: Нексио
 3. causevd
  Мрзо, 5-тото мислење од горе. Очи ке ти истера.
  Мислење од: causevd, 11 Јули 2019 во 23:19 Во форумот: Нексио
 4. causevd
  Продадено, може клуч.
  Мислење од: causevd, 10 Јули 2019 во 19:45 Во форумот: Продавам
 5. causevd
 6. causevd