1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by bogoevski

 1. bogoevski
  Купено.
  Мислење од: bogoevski, 5 Април 2019 Во форумот: Купувам
 2. bogoevski
  Мислење на профил

  On the road again,

  On the road again,
  Нов статус од bogoevski, 4 Април 2019
 3. bogoevski
  Фала љубов,
  Мислење од: bogoevski, 4 Април 2019 Во форумот: Купувам
 4. bogoevski
 5. bogoevski
  Графички, со матични клетки.
  Мислење од: bogoevski, 4 Јуни 2018 Во форумот: ДДком
 6. bogoevski
 7. bogoevski
 8. bogoevski