1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bogoevski
Последна активност:
1 Јуни 2020 во 11:16
Зачленет:
29 ноември 2009
Мислења:
1,667
Допаѓања:
2,686
Поени од трофеи:
1,627
Пол:
Машко
Локација:
Hønsebybotn
Занимање:
Сваштара

Сподели

bogoevski

Unstoppable , Машко, од Hønsebybotn

On the road again, 4 Април 2019

bogoevski последен пат беше виден (како):
1 Јуни 2020 во 11:16