• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Последна активност на AndrejGagale

  • AndrejGagale
    AndrejGagale одговори на темата DIY NAS Решенија.
    Со Remote Desktop нема да завршиш работа? Јас барав за мои потреби но ништо не најдов, пример дома имам компјутер кој работи 24/7...
На врв Дно