• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од aleksandar grujoski

 1. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  Мислев на односите помеѓу нив и државава наша, фискални даноци... Иначе ни јас немам поплака од нив за однос купувач продавач :)
 2. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  Тешко друже, не знам колку сони би се замарале со нас, имаат еден тон работа :) а галерија испадна бетер од продавница на пластичарска.
 3. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  39 илјади биле со игрите. Мене ми помина хајпот, четворкава си брка работа сеуште, за петка немам проблем и наредна година да ја земам, и така првично целев на дигитална верзија, до тогаш би требало и нив да ги има во нормална продажба.
 4. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  Точно е, од прв до последен збор. Потврдено од човек што купил, имало 50 комада
 5. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  Ова денес ти стигна?
 6. aleksandar grujoski

  PS4 додека чекаш за PS5

  Јас немам земено ни една физичка копја за пс4, сите игри ми се дигитални. Гејмшер со другар и решен проблем, немам дадено повеке од 15 долари за игра :)
 7. aleksandar grujoski

  PS4 додека чекаш за PS5

  Друже земи си пс4 нема да згрешиш, има брдо добри игри за смешни цени, направи си ус акаунт бидејќи игрите се најевтини таму и често имаат големи попусти(моментално се во ек попусти) Исто имас за ус акаунт пс плус цела година за некои 26-27 евра што реално е џабе :) Сите игри и нормално пс плус...
 8. aleksandar grujoski

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Jas go imam ovoj model go imam 3 meseci, nema da zgresis, fenomenalna slika, brz android, bez ni edna zamerka
 9. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  А овиее се збогатија па почнаа гратиси да ги делат
 10. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  Дај кажи му на тоа лице да тргне за нас на форумов неколку на страна :LOL: Иначе овие од мобиларава пак ми пишаа денес дали сум бил заинтересиран пошто биле при крај со залиха :ROFLMAO: Ги прашувам гаранција дали има и од каде, ми викаат една година имаш од кај нас :cool:
 11. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  950 евра, сега ми пишаа :cool:
 12. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  Не се нормални, идат со 100 посто заработка. Утре кога ќе треба да купувам и телефон, фино ќе ги заобиколам.
 13. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  Навали народе, 30 мин достава за ск.
 14. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  Dve godini ako treba ke cekam, na vakvi ni evro poveke ne im davam
 15. aleksandar grujoski

  Playstation 5

  Ти се извинуваме, ама немаше никакви резервации, само онлајн нарачки кога пуштаа на залиха :D
На врв Дно