1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung паметни телефони - генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од psyside, 30 Септември 2014.

 1. KarajanN

  KarajanN
  Intern

  27
  15
  2 Јуни 2010
  Излезе за S10+ андроид 10 за Македонија
   
  На The Geek Boy и psyside им се допаѓа ова.
 2. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,031
  26,746
  4 Септември 2008
  Ти дојде апдејт или?
   
 3. KarajanN

  KarajanN
  Intern

  27
  15
  2 Јуни 2010
  Да ми излезе нотификација
   

  Прикачени датотеки:

 4. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,031
  26,746
  4 Септември 2008
  Unlocked
  A1
  T mob?
   
  Последна промена: 9 Декември 2019
 5. KarajanN

  KarajanN
  Intern

  27
  15
  2 Јуни 2010
  Купен од Нептун, прв пат стартуван со т-мобиле картичка
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 6. bLaCk AnArChY

  bLaCk AnArChY
  Gaining Experience

  96
  186
  13 Јуни 2017
  Машко
  На The Geek Boy и psyside им се допаѓа ова.
 7. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,031
  26,746
  4 Септември 2008
 8. DarthJe5us

  DarthJe5us
  Practice makes perfect

  1,471
  1,154
  2 Јануари 2012
  Машко
  Подобар екран, камера, батерија и звучници. Вреди.
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 9. bLaCk AnArChY

  bLaCk AnArChY
  Gaining Experience

  96
  186
  13 Јуни 2017
  Машко
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Скоти

  Скоти
  On your way to fame

  269
  543
  15 oктомври 2013
  Машко
  Screenshot_20191209-210253_Software update.jpg

  Те го. Телеком
   
  The Geek Boy, DrMTR и на psyside им се допаѓа ова.
 11. Скоти

  Скоти
  On your way to fame

  269
  543
  15 oктомври 2013
  Машко
  Инсталирано. На прв поглед одличен. Доста мазно искуство, звучките топ.
   
 12. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,031
  26,746
  4 Септември 2008
 13. Скоти

  Скоти
  On your way to fame

  269
  543
  15 oктомври 2013
  Машко
  Звучниците звучат многу подобро.
   
 14. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,031
  26,746
  4 Септември 2008
  Тоа стои во changelog ило субјективно го примети?
   
 15. Скоти

  Скоти
  On your way to fame

  269
  543
  15 oктомври 2013
  Машко
  Субјективно
   
  The Geek Boy, DrMTR, Happy и на уште 1 им се допаѓа ова.
 16. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,031
  26,746
  4 Септември 2008
 17. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,311
  6,429
  27 Март 2014
  ^ Убаво си кажав чекајте S11. Ке растури во секој поглед почнувајки од екран завршувајки со камерата . Револуцијата ке ја почне токму S11. Потоа и други играчи ке се придружат.
   
  Gumirano, The Geek Boy и на damil им се допаѓа ова.
 18. damil

  damil
  On your way to fame

  705
  697
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ја искрено го чекам S13 да искочи па да си земам S11 за пола бубрег, да не морам двата да ги дадам за нов модел што ќе биде нов цели 12 месеци.
   
  Oktar, The Geek Boy, DrMTR и на уште 1 им се допаѓа ова.
 19. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  1,181
  838
  1 Јуни 2016
  Ех ти па бубрег .. цела Македонија зима 1500 евра плата, бубрегот ќе го давал он .. ц ц.
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 20. damil

  damil
  On your way to fame

  705
  697
  2 Јануари 2015
  Машко
  Интересно е што повеќето од тие што зимаат не му се замараат дали бил P20lite, S10+, Note 11.... едноставно купуваат што им треба и си бркаат работа.

  Али оние со по 300 еур. ееееее.... у таа категорија е многу битно да се истакнеш секоја година со најнов иПхоне или Самсунг со 3-4 камери....
   
  На mackod, Bravo, acekorg и уште 2 други им се допаѓа ова.
 21. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,031
  26,746
  4 Септември 2008
 22. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,311
  6,429
  27 Март 2014
  Нема да го купиш првиот ден кога ке излезе нормално. После 3-4 месеци цената се нормализира полека и тогаш ке се земе. Дотогаш стегај палци и собирај кешовина.
   
 23. Happy

  Happy
  Gaining Experience

  1,043
  417
  21 Јуни 2010
  Wellness советник
  Зашто уште не е падната ценатa нa s10?

  Прошлата година ова време с9 беше 500евриќи

  Испратено од LYA-L09 преку IT.mk форум апликација
   
 24. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,311
  6,429
  27 Март 2014
  Затоа што е актуелен флегшип. Нема понов. Нека излезе S11 ке видиш како ке падне на 500е.
   
 25. Викса

  Викса
  On your way to fame

  517
  647
  12 Март 2011
  Машко
  Мислам дека поскап беше с10 од с9 од почеток а можеби сум и грешка.

  Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...