1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Предлог earphones

Дискусија во форумот 'Слушалки, звучници и аудио продукти' започната од NiceNaumoski, 4 oктомври 2019.

 1. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  84
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  А кои од моделиве на AlieExpress се оригинал? Гледам од доста продавачи и сите имаат разлика во цената од 1.5 до 2 долари...
   
 2. Андреј

  Андреј
  Gaining Experience

  173
  425
  4 Септември 2012
  Машко
  Лотарија е да најдеш добар модел, не поради фејкови, туку и поради квалитетот во производство кој варира. Не би се замарал со овие слушалки, но ако ти се погодат супер.
   
  На martinmax и NiceNaumoski им се допаѓа ова.
 3. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  84
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  Купив жичани Sony МDR-E9LP кога прашував лани,но се скинаа,па барам нови,по ист критериум до 25 долари и не ми значи дали се bluetooth или wired...најмногу ми се бендисуваат Earbuds на Xiaomi,дали за исти пари има подобри алтернативи од нив?
   
 4. Viziano

  Viziano
  Intern

  28
  22
  9 Јули 2014
  Машко
  Можда
  US $14.87 56% OFF|KZ ZSN Pro Metal Earphones 1BA+1DD Hybrid technology HIFI Bass Earbuds In Ear Monitor Headphones Sport Noise Cancelling Headset|Phone Earphones & Headphones| - AliExpress ?
   
 5. WeiWuWei

  WeiWuWei
  Gaining Experience

  190
  93
  17 Јануари 2020
  Машко
  Мизантроп
  Еве QCY T5 ама bluetooth се US $19.5 51% OFF|QCY T5 Wireless Bluetooth Headphones V5.0 Touch Control Earphones Stereo HD talking with 380mAh battery|Bluetooth Earphones & Headphones| - AliExpress или почекај малку и земи си новата верзија QCY T5s
  Си имаат маани ама добар избор се, погледни искуства низ форумот
   
  На NiceNaumoski и Андреј им се допаѓа ова.
 6. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  84
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  А и ако нарачам сега,кога стасуваат кај и дали воопшто стасуваат пратки?
   
Слични теми
 1. Enigma
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,736
 2. toshex

  Проценка Samsung Earphones tuned by AKG

  toshex, 8 Јули 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  739
 3. hemicharot
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  629
 4. Steff_Maja
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  816
 5. Jedah
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  483
Вчитување...

Сподели

Вчитување...