Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sega

 1. Купувам стари видео игри кертриџи/дискети/касети

  Купувам стари видео игри кертриџи/дискети/касети

  Купувам оригинални игрици/кертриџи/касети/дискети за Nintendo NES, Super Nintendo SNES, Nintendo 64, Nintendo GameCube, Sega Master, Sega Genesis/Mega Drive, Game Boy (color), Game Boy Advance и слично. Барам исправни и оригинални игри. Фер цени по договор. Контактирајте ме преку порака.
 2. toshex

  GameRetro [официјална тема]

  Здраво дечки! Ко што повеќето сте запознати лани започнав јутуб канал под псевдонимот SmashB. Успеав да едитирам едно видео пред да сфатам дека треба повеќе труд и припреми. Годинава го ребрендирав каналот во GameRetro, снимав многу материјал со DSLR камера, направив подобар сетап, вложив во...
На врв Дно