• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

предлог за лаптоп

 1. hemicharot

  Лаптоп за архитектура до 35.000 ден.

  За архитектура
 2. hemicharot

  (итно) дали вредат овие лаптопи

  дали вреди за парите? за студент и дали може да се стави ваков ссд. ако не дали вреди овој и дали е ок за студент по медицина?
На врв Дно