Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

предлог за лаптоп

 1. STRIKER

  Предлог за лаптоп до 65к

  Дечки предлог за лаптоп ако може. Ќе се користи за медиум гејминг. Лаптопот претежно ќе ми е за на работа, каде што работам од време на време видео едитинг, повеќе data work related во office, али потребен е ради што последно време мн патување е вклучено. Но би сакал да е барем со 3060 графичка...
 2. hemicharot

  Лаптоп за архитектура до 35.000 ден.

  За архитектура
 3. hemicharot

  (итно) дали вредат овие лаптопи

  дали вреди за парите? за студент и дали може да се стави ваков ссд. ако не дали вреди овој и дали е ок за студент по медицина?
На врв Дно