Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

minipc

 1. Нема Слика

  Amazon FireTV 4K Max, HP T620 Thin Client

  Fire TV Stick 4K Max, купен летово ради желба за буричкање и на тој екосистем, ама после месец дена заклучив дека не ми се допаѓа и ме ограничува ептен нивниот OS, па го продавам. Доаѓа со сите салтанати од оригиналното пакување. Праќам по карго. Цена: 3500 ден. Контакт: Viber, WA, 077 704...
 2. rippermkd

  Проценка AMD ryzen mini PC

  se raboti za ovoj model: 794.55US $ 45% OFF|Topton Mini PC ryzen R5 3550h R7 2700u Vega graphics 2 x DDR4 m.2 nvme, windows 10 4K HTPC hdmi2.0 DP type C game console|Home Automation Modules| -...
 3. I

  Предлог за TV BOX

  Здраво дечаци :) Предлог ми треба за android tv box, mini pc whatever, да го приклучам во тв и да си имам паметен телевизор со апликации со сурфање all the goodies...и да не заборавам макс до 4к поише не ми се дава... тенкју ај лав ју :*
На врв Дно