Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Cika

Amazon FireTV 4K Max, HP T620 Thin Client

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.600 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Fire TV Stick 4K Max, купен летово ради желба за буричкање и на тој екосистем, ама после месец дена заклучив дека не ми се допаѓа и ме ограничува ептен нивниот OS, па го продавам. Доаѓа со сите салтанати од оригиналното пакување.

Праќам по карго.

Цена: 3500 ден.

Контакт: Viber, WA, 077 704 843

--------
HP T620 Thin Client го користев како HTPC, ама се подновив со нов Самсунг ТВ, така што повеќе немам потреба од компјутерчево. Одлично е за low power случаи, или за користење како embedded PC, (камери, vpn server, htpc). Се продава со оригиналното напојување (има огромен кабел) и сталак.

Праќам по карго, ама можам да го донесам во Скопје било кој ден од неделата.

Цена: 3600 ден.

Слики во приватна порака.

Модел:
HP T620 Thin Client
APU: GX-415GA
SSD: 8GB
RAM: 4GB

Информации

Автор
Cika
Поднесена
Последна промена
Прегледи
423

Повеќе огласи од Cika

На врв Дно