Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

менувам

 1. Менувам Процесор 3600 и Лаптоп.

  Менувам Процесор 3600 и Лаптоп.

  Менувам процесор AMD Ryzen 5 3600 и лаптоп Dell Inspiron 15 3000 series 33308/sdppi/2014 за понов процесор - AMD Ryzen 5 5600X. Процесорот е купен ноември 2020 во анхоч, следи со кутија и сток кулер(кулерот е користен 2-3 дена) и има преостаната гаранција од 7 месеци. Лаптопот е користен за...
 2. Metuzalem

  (ecig) Продавам, купувам, менувам, подарувам...

  Идејата на темава е да биде збирна тема за огласи од тематиката на електронски цигари за да не се мешаме во секцијата за огласи на форумот и да не ја поплавуваме со работи кои често и немаат значителна вредност во споредба со другите работи што се продаваат таму. Истото се однесува и на главната...
На врв Дно