Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

екран

 1. Dell SE2722H Нов

  Dell SE2722H Нов

  Dell SE2722H 27" стигна во саботата од жирафа, отпакуван и толку. Ќе зимам појак 32ка. Нема замени, има гаранција 1 год. Мониторот е во Скопје во центар. По карго не би. Ја фрлив кутијата. Не верувам дека ќе намалам цена, повеќе ми се исплати да го чувам. 27" Full HD 75Hz AMD Freesync HDMI...
 2. efto

  Платно за звучници

  Каде кај нас може да се набави црно платно за звучници? Мене конкретно не ми треба за таа намена туку од него да направам рамка за на ѕид во која ќе се проектира слика од проектор. Платното треба да не одбива светлина (мат а не немат :) ) На ибеј ги најдов овие: Beige/Grey/Black Speaker Cloth...
 3. spiritBreaker

  Препорака за сервисер

  Здраво дечки, потребен ми е сервисер за мобилни телефони, на кој што ќе му однесам заменски екран, и телефонот и да го замени само екранот. потребен ми е, секако доколку знаете ДОБАР сервисер кој што нема да ме матка и мота. работната рака си ја плаќам соодветно, значи потребен ми е она шо би...
 4. Luxell

  Проблем Проблем со дисплејот на лаптопот после сервис во АМЦ

  Се расипа ламбата за осветлување на дисплејот на лаптопот и го однесов во АМЦ во сервис да го поправат,после недела дена ми се јавуваат денес дека е готов и во ред му велам ќе поминам ќе го земам но поминаа и го зедоа моите.Си доаѓам дома го уклучувам и гледам две бели поголеми точки на...
На врв Дно