• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

anhoch

 1. -={K-O-R-U-N}=-

  Уште една тема за ултра лошиот сервис на анхоч (со мала буква)

  TL;DR: Однесен маус за промена на клик/свич, вратен со осакатени глајдери. Маусот е Logitech G502 кој правеше двоклик/троклик (после 6 месеци користење). Направив тестови и видео докази, за да им олеснам, а и да си убрзам за да не ми кажат „ништо не му е“. Се јавуваат дека е среден, го зимам...
 2. Глупав

  Anhoch во Штип

  Точна информација е оваа???
 3. SaleSk

  Рецензија Marshall Acton II Bluetooth

  Многу често кога разговараме за музика, свирки, аудио опрема и кога ке се спомне англискиот бренд "Маршал" не асоцира на нешто моќно и сериозно. Сите познавачи на аудио опрема многу добро знаат кој е еден од најдобрите лидери во аудио индустријата, посебно кога станува збор за професионална...
 4. NecrotoX

  Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства

  Eпа конечно го дочекавме и тој ден Анхоч да пуштат и мобилна верзија од нивниот сајт! После безброј претрпени нервози, колнења, пцуења и искршени тачови од телефони се случи и ова пријатно изненадување :geek:. Па мислам дека ова е добар повод да отвориме и една генерална тема во која ќе можеме...
 5. HumantMagician

  Microsoft Lumia 950

  Јас сум прилично нов на форумов, па сакав да слушнам мислење околу купување на нов телефон. Морам да напоменам дека сум фан на Microsoft и дека користам веќе една година Lumia 640 и сум презадоволен. Сакам да го сменам со Lumia 950, па се обратив прво во Телеком, но цената е превисока - 36 990...
На врв Дно