Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

алат

 1. Нема Слика

  Купувам Parkside Timer за полевање градина.

  Купувам Parkside Timer за полевање, доколку некој има, слободно нека ме контактира во ПП.
 2. Necromancer

  Алат за домашна употреба

  Барам алат за чепкање низ дома, ситни шрафцигерчиња, за отварање лаптоп/мобилен и слични ствари. На Ebay го видов ова, за малку пари, веројатно не е многу квалитетно, па да прашам некој да не има нешто да препорача за нарачување без разлика дали е онлајн или локално, само да не е многу скапо...
На врв Дно