• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

алат

  1. Necromancer

    Алат за домашна употреба

    Барам алат за чепкање низ дома, ситни шрафцигерчиња, за отварање лаптоп/мобилен и слични ствари. На Ebay го видов ова, за малку пари, веројатно не е многу квалитетно, па да прашам некој да не има нешто да препорача за нарачување без разлика дали е онлајн или локално, само да не е многу скапо...
На врв Дно