• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1493

Сите (11) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (9) Хаха Хаха (1) Уау Уау (1)

  1. Ми се допаѓа

   Astraion

   Unstoppable Од Струмица
   • Мислења
    1,838
   • Реакции
    2,745
   • Поени од трофеи
    1,492
  2. Ми се допаѓа

   Gaston

   Unstoppable
   • Мислења
    1,644
   • Реакции
    2,909
   • Поени од трофеи
    1,612
  3. Ми се допаѓа

   windows8

   Practice makes perfect Од Скопје
   • Мислења
    788
   • Реакции
    1,027
   • Поени од трофеи
    265
  4. Хаха

   igor_igor

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,139
   • Реакции
    3,350
   • Поени од трофеи
    1,717
  5. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    407
   • Реакции
    263
   • Поени од трофеи
    155
  6. Уау

   Weeaboo

   On your way to fame 20 Од Струга
   • Мислења
    617
   • Реакции
    604
   • Поени од трофеи
    205
  7. Ми се допаѓа

   Sancho Sanchez

   Gaining Experience 51
   • Мислења
    224
   • Реакции
    218
   • Поени од трофеи
    130
  8. Ми се допаѓа

   Ceco

   Gaining Experience
   • Мислења
    621
   • Реакции
    177
   • Поени од трофеи
    472
  9. Ми се допаѓа

   TATA_MATA

   Unstoppable
   • Мислења
    1,970
   • Реакции
    2,534
   • Поени од трофеи
    1,492
  10. Ми се допаѓа

   alkibijad01

   Gaining Experience 50
   • Мислења
    238
   • Реакции
    215
   • Поени од трофеи
    130
  11. Ми се допаѓа

   goce03

   Practice makes perfect 41 Од Skopje
   • Мислења
    1,085
   • Реакции
    1,854
   • Поени од трофеи
    365
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно