• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #201

Сите (3) Хаха Хаха (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   dddragan

   Gaining Experience
   • Мислења
    333
   • Реакции
    389
   • Поени од трофеи
    205
  2. Хаха

   TheDimiskov

   Gaining Experience
   • Мислења
    135
   • Реакции
    224
   • Поени од трофеи
    180
  3. Хаха

   TheMarshal

   Unstoppable 31
   • Мислења
    1,440
   • Реакции
    2,286
   • Поени од трофеи
    1,452
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно