1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dddragan
Последна активност:
9 Јули 2020 во 01:06
Зачленет:
12 Август 2014
Мислења:
249
Допаѓања:
271
Поени од трофеи:
205

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

dddragan

Gaining Experience, Машко

dddragan последен пат беше виден (како):
9 Јули 2020 во 01:06