1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tikvar4e
Последна активност:
17 ноември 2012
Зачленет:
16 Мај 2012
Мислења:
25
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
8 oктомври 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Tikvar4e

Intern, Машко, 31

Tikvar4e последен пат беше виден (како):
17 ноември 2012