• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Sandra89

  1. S

    Paypal -vadam pari

    Zdravo Goran! Sakam da izvadam pari preku tebe, prativ mail no ne dobiv odgovor ni posle tri dena. Pisi mi vo mail ili vo privatna poraka za da se dogovorime koga ke vidis. Pozz.
На врв Дно