• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од palancanac1

 1. palancanac1

  Помош Структури на Податоци

  https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1186030_546980955367037_1312721543_n.jpg?oh=0286534c8404883cd9a6b6fb66db8d64&oe=523520BC&__gda__=1379263464_f51c355facdf466cb6866b3ce14765b5 знае некој да ги реши овие задачи??
 2. palancanac1

  knigata za java ke mozes da mi ja pratis ?? [email protected]

  knigata za java ke mozes da mi ja pratis ?? [email protected]
 3. palancanac1

  knigata za java ke mozes da mi ja pratis ? [email protected] fala odnapred...

  knigata za java ke mozes da mi ja pratis ? [email protected] fala odnapred...
На врв Дно