1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
palancanac1
Последна активност:
21 Август 2019
Зачленет:
26 Февруари 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
28 Јули 1992 (Возраст: 27)

Сподели

palancanac1

Intern, Машко, 27

palancanac1 последен пат беше виден (како):
21 Август 2019