1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од kojoti2

 1. 25
  Доделено: 16 Јануари 2020

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 2. 50
  Доделено: 28 oктомври 2019

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 3. 40
  Доделено: 3 Декември 2016

  Допаднати 200 мислења

  Твоите мислења се допаднати 200 пати.

 4. 30
  Доделено: 9 Септември 2016

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 5. 10
  Доделено: 11 Јуни 2016

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 6. 20
  Доделено: 23 Јули 2015

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 7. 10
  Доделено: 24 Декември 2014

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 8. 5
  Доделено: 29 oктомври 2014

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 9. 5
  Доделено: 29 oктомври 2014

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот