• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Трофеи освоени од -={K-O-R-U-N}=-

 1. 137

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 100

  Зависност

  1000 пораки? Импресивно!
 4. 50

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.
 5. 40

  Никогаш доволно од вашата содржина

  Имате 250 позитивни реакции на вашата содржина.
 6. 25

  Гик

  Постирај 250 мислења.
 7. 30

  Ама ептен допадлив/а!

  Вашата објавена содржина доби позитивна реакција од 100 поени.
 8. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 9. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 10. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 11. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 12. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 13. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
 14. 10

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
На врв Дно