1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by HardCorec

 1. HardCorec
  WiFi SunWireless [ATTACH]
  Мислење од: HardCorec, 4 Април 2020 во 18:08 Во форумот: Интернет провајдери
 2. HardCorec
 3. HardCorec
 4. HardCorec
 5. HardCorec
 6. HardCorec
 7. HardCorec
  Ги има помешано брзините.
  Мислење од: HardCorec, 3 Април 2020 во 11:22 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 8. HardCorec
  Трк, земај го.
  Мислење од: HardCorec, 2 Април 2020 во 12:39 Во форумот: Wi-Fi
 9. HardCorec
 10. HardCorec
  Резервирано!
  Мислење од: HardCorec, 1 Април 2020 во 10:47 Во форумот: Продавам