1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dragangor
Последна активност:
4 oктомври 2019
Зачленет:
8 Април 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
18 Март 1983 (Возраст: 36)

Сподели

Dragangor

Intern, Машко, 36

Dragangor последен пат беше виден (како):
4 oктомври 2019