• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од Dragan ServicePro

  1. D

    Плата на програмер во Македонија

    Zdravo na site. Iskreno se iznacitav mnogu komentari i ednostavno morav da napisam nesto. SIte programeri koj smetaat deka se DOBRI a slabo plateni eve vi sansa. http://www.dobrarabota.mk/job/23005/net-developers.html Aplicirajte, pominete go testot, i na site ke vi dadam POCETNA plata...
На врв Дно