1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вработување

Форумот Вработување е префрлен во сервисот IT.mk/kariera

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. D
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  5,507
 2. drown
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  5,957
 1. Oliverbds
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,135
 2. Daniel86
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,114
 3. LiquidWorm
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  15,997
 4. Alucard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,859
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,201
 6. marv
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,357
 7. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,247
 8. aleksuperior
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,689
 9. Roncic
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,111
 10. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,131
 11. nikigo
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,987
 12. Creed_Bratton
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,245
 13. BrandNew
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,238
 14. pLaToOn
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,533
 15. dangthe
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,355
 16. bogoevski
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  6,983
 17. olikomerc
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,689
 18. eosmatrix
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,572
 19. NERD.
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  7,535
 20. MetalGear
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,832
 21. sumi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,848
 22. Rose Hosting
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,678
 23. Molec
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,764
 24. kirildimeski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,939
 25. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,598

Опции за прикажување на темите

Вчитување...