1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DJ_Shark
Последна активност:
11 Јуни 2016
Зачленет:
4 Јануари 2011
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Роденден:
27 Август 1993 (Возраст: 26)

Сподели

DJ_Shark

Intern, 26

DJ_Shark последен пат беше виден (како):
11 Јуни 2016