• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од denite

  1. D

    Проблем со матична плоча (video chipset)!

    ЗНачи вака, пред неколку време латопот престана да ми се влкучува, како да нема струја во него ...ПОсле носењето во 3 сервиси сите ми го враќаа и ми велеа дека проблемот со матичната плоча(видео чипсетот)....па ме интересира да постои некои сервис кој може да го поправи тоа или единствено...
На врв Дно