• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од Crinkle

  1. Crinkle

    Аудио кај мобилните телефони

    Ме интересира ова ако некој може да ми одговори? Прашував многу луѓе и уште не знам што да правам. Нов телефон веднаш имаше дефектна слушалка, го однесов на сервис и демек ја порпавија но проблемот уште постоеше, малку поднамален. Пак го однесов на сервис откако во мобилара ми рекоа дека нема да...
На врв Дно