1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака QuickCharge полнач за у кола?

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од toshex, 20 Март 2017.

 1. Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,177
  3,534
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
 2. Balanar

  Balanar
  Баниран/a

  1,066
  1,163
  6 Декември 2016
  Машко
  Само Анкер и евентуално Aukey/Ugreen.
   

Сподели

Вчитување...