Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tiktok

  1. Ron26

    Дали треба да се забрани или регулира ТикТок во Македонија?

    децентрализација на интернетот и бришење на социјални медиуми е права ствар за секое општество. Некако превише замав зема ова и луѓево живеат у некој замислен свет, многу токсично станува со овие глупави глобални трендови. Светот не е глобално село како што сакаат да го прикажат.
На врв Дно