Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

icloud imei service

  1. Miki98

    Icloud на iphone постои ли можност да се брише?

    Здраво ит другари. Гледам на fiveer нудат опции за бришење на icloud,дали е можно преку imei да се активира ајфонот? гледам две страни исто нудат бришење на icloud со find my phone on https://iphoneimei.net/unlock-iphone/remove-icloud-account-from-iphone https://iunlocker.com/unlock_price.php...
На врв Дно