Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

earbuds

 1. Продавам PlayStation Pulse Explore Wireless Earbuds

  Продавам PlayStation Pulse Explore Wireless Earbuds

  Користени се помалку од 2 часа за тестирање со PlayStation Portal. Купени од Галерија за рецензија. Гаранција 24 месеци (до 27.3.2026). Цена: 11.590 денари Референтни линкови: https://www.playstation.com/en-us/accessories/pulse-explore-wireless-earbuds/...
 2. Earbuds Urbanista London (Active Noise Cancelling)

  Earbuds Urbanista London (Active Noise Cancelling)

  Нови, неотвотени. Може замена за мобилен телефон. Боја: Црна Водоотпорност: IPX4 Touch control Микрофон Active Noise Cancelling Ambient Sound Mode Bluetooth:5.0 Батерија:25hКонекција:Type-C Линк: BT слушалки Urbanista London NC TWS White Pearl
На врв Дно