Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skullmonkey

Продадено Продавам PlayStation Pulse Explore Wireless Earbuds

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
11.590 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.playstation.com/en-us/accessories/pulse-explore-wireless-earbuds/
Користени се помалку од 2 часа за тестирање со PlayStation Portal.
Купени од Галерија за рецензија.
Гаранција 24 месеци (до 27.3.2026).

Цена: 11.590 денари

Референтни линкови:

Информации

Автор
skullmonkey
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
90

Повеќе огласи од skullmonkey

На врв Дно