Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

csgo

 1. N

  Продадено Монитор BenQ Zowie XL2546 со 11 месеци гаранција

  Продавам монитор BenQ Zowie XL2546, купен од Анхоч ноември 2020, има отприлика уште 11 месеци гаранција. Мониторот е во одлична состојба, има само една мала замерка, конекторот на "далечинското" за управување со менито на мониторот е малку свиткан од што едно време стоеше на desk mount - но...
 2. S

  Интернет обложување на CS:GO

  Здраво, барав на интернет сајтови за онлајн бетање(конкретно на CS:GO), најдов неколку сајтови ама исто и видов некои стари постови дека е илегално кај нас да се користат такви сајтови ама не сфатив што како конкретно бидејќи плус имаше некои кои што викаа дека сепак може. Сега, може некој да...
 3. steelseries

  T-home optika 50 down / 50 up

  Здраво, Сакам да ми дадете некој совет што да правам во случајов. Користам windows 10 pro секогаш (up to date) кој што секогаш го tweak на ист начин без да има некој проблеми исклучувам services и слично.. Пред 1 месец имав 15-25 пинг на CS:GО, но последно време не паѓа испод 50,60 ping...
На врв Дно