• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Монитор BenQ Zowie XL2546 со 11 месеци гаранција

Статус
Затворена за нови мислења.

naumovski-andrej

Gaining Experience
26 април 2021
22
52
Продавам монитор BenQ Zowie XL2546, купен од Анхоч ноември 2020, има отприлика уште 11 месеци гаранција.

Мониторот е во одлична состојба, има само една мала замерка, конекторот на "далечинското" за управување со менито на мониторот е малку свиткан од што едно време стоеше на desk mount - но функционира без проблем. Мониторот го користам редовно лично и го продавам само ради upgrade.

Specs:
24.5", 1920x1080 FHD, 240Hz TN Panel
DyAc motion blur reduction

Мониторот доаѓа со оригинална кутија и сè што имало во неа (кабел за напојување, DisplayPort кабел, торба за носење).

Слики:

View: https://imgur.com/a/UDTM6hI


Цена 16500МКД.

Контакт:
Андреј 075-405-699 (најдобро да ми пишете порака на Вибер/Телеграм)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,741
Членови
30,813
Најнов член
viktor7
На врв Дно