Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

биткоин

  1. ContentBot

    Која ќе биде цената на Bitcoin и Etherium во март, 2022?

    Која ќе биде цената на Bitcoin (BTC) и Etherium (ETH) на 15-ти март, 2022 година? Зошто го мислите тоа? Напомена: Шпекулативна тема, сите ставови во темата а и општо на ИТ форум не треба да се земат како совет за инвестирање или купување/продавање на крипто-валути.
На врв Дно