1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

apple

 1. Oktar
 2. Skorp
 3. toshex
 4. Војвода
 5. cgfreak
 6. null_ptr
 7. vladealfagv
 8. Fatal1ty_
 9. psyside