Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1337 giveaway

 1. ContentBot

  IT.mk 1337 Giveaway #30: Механичка тастатура DARK PROJECT 87 FUJI TKL RGB linear G3ms Sapphire switch, +4 switch

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни подароци. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши околу 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни...
 2. ContentBot

  IT.mk 1337 Giveaway #29: Keyboard Mechanical Dark Project 87 Night Sky Tkl Rgb Linear G3ms Sapphire Switch, +4 Switch

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни подароци. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши околу 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни...
 3. ContentBot

  IT.mk 1337 Giveaway #28: Ce Smart Clock 4″ Xiaomi Mi W/Bt

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни подароци. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши околу 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни...
 4. ContentBot

  IT.mk 1337 Giveaway #24: Headphones Jabra Evolve 20 Ms Stereo W/Microphone,4999-823-109

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни подароци. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 5. ContentBot

  1337 Giveaway #17: Android Stick Xiaomi MI TV 4K, Android TV 11.0, Quad Core, 2GB RAM, 8GB, BLACK, MDZ-27-AA

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 6. ContentBot

  1337 Giveaway #17 е презакажан за 13.37 часот на 20.04

  Известување: Поради велигденските празници, 17-тиот 1337 Giveaway е презакажан за 13.37 часот на 20-ти април.
 7. ContentBot

  1337 Giveaway #16: SSD 2,5" 500GB SAMSUNG 870 EVO MZ-77E500B/EU/2

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 8. ContentBot

  1337 Giveaway #15: Безжичен звучник Google Nest Mini (2-ра генерација) GA00638

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 9. ContentBot

  1337 Giveaway #14: Безжичен гејминг headset Logitech G435 Ultra-light Bluetooth црн

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 10. ContentBot

  IT.mk 1337 Giveaway #12: RAM меморија DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz G.SKILL RipjawsV

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 11. ContentBot

  IT.mk 1337 Giveaway #11: Веб камера Logitech HD PRO C920e 1080p USB со Privacy shutter

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 12. D

  Месечен 1337 Giveaway #8: Nintendo Switch Lite Console Gray

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
 13. D

  Месечен 1337 Giveaway #7: Безжичен Game pad Nacon Asymmetric (за PC, PS4), со Headset jack, BLACK, SLEH-00578

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
 14. D

  Месечен 1337 Giveaway #6: Безжичен маус GLORIOUS MODEL O, MATTE BLACK, RGB, BAMF sensor 19K DPI, 69g (M to L hands)

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
На врв Дно